KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW O MISTRZOSTWO POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE GIMNAZJÓW

Dnia 10.05.2016r. na stadionie w Siemiątkowie odbyły się mistrzostwa powiatu z lekkiej atletyce gimnazjów organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Żurominie. W zawodach wzięli udział uczniowie z Lutocina, Żuromina nr1, Zielunia i Siemiątkowa – razem 214 osoby. Uczniowie startowali ogółem w 31 konkurencjach indywidualnych i sztafetach. Sklasyfikowano ich następująco:

ROCZNIK 2001/2002

DZIEWCZĘTA  i CHŁOPCY 100 m

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Maria Filipska ŻUROMIN 1. Michał Błażejczyk SIEMIĄTKOWO
2. Karolina Kamińska ŻUROMIN 2. Łukasz Brdak ŻUROMIN
3. Katarzyna Rogowska ŻUROMIN 3. Artur Drążewski ŻUROMIN

DZIEWCZĘTA  i CHŁOPCY 300 m

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Wiktoria Olszewska SIEMIĄTKOWO 1. Michał Błażejczyk SIEMIĄTKOWO
2. Maria Filipska ŻUROMIN 2. Miłosz Szydłowski ŻUROMIN
3. Ewelina Wernik SIEMIĄTKOWO 3. Michał Pawłowski ŻUROMIN

DZIEWCZĘTA 600 m i CHŁOPCY 1000 m

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Katarzyna Rogowska ŻUROMIN 1. Miłosz Strzelczyk ŻUROMIN
2. Ewelina Wernik SIEMIĄTKOWO 2. Jakub Orłowski ŻUROMIN
3. Julia Pogorzelska ŻUROMIN 3. Jakub Deorocki ZIELUŃ

Sztafety 4×100 dziewcząt  i Sztafety 4×100 chłopcy

Lp. SZKOŁA Lp. SZKOŁA
1. ŻUROMIN 1. ŻUROMIN
2. SIEMIĄTKOWO 2. SIEMIĄTKOWO
3. LUTOCIN 3. LUTOCIN

Pchnięcie kulą dziewcząt i Pchniecie kulą chłopców

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Julia Mirenowska ZIELUŃ 1. Sebastian Kubiński LUTOCIN
2. Karolina Gajewska LUTOCIN 2. Mateusz Jaworski ZIELUŃ
3. Oliwia Smolińska ŻUROMIN 3. Dominik Jankiewicz LUTOCIN

Skok w dal dziewcząt i Skok w dal chłopców

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Ewelina Filipska ŻUROMIN 1. Michał Błażejczyk SIEMIĄTKOWO
2. Sandra Fawer SIEMIĄTKOWO 2. Jakub Rochoń ŻUROMIN
3. Natalia Szmyt ŻUROMIN 3. Jakub Orłowski ŻUROMIN

Skok wzwyż dziewcząt i Skok wzwyż chłopców

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Karolina Kamińska ŻUROMIN 1. Nikodem Kowalski ŻUROMIN
2. Monika Tylicka ŻUROMIN 2. Karol Korzeniewski ŻUROMIN
3. Karolina Bruzda ŻUROMIN 3. Aleksander Ratajczyk ŻUROMIN

ROCZNIK 2000

DZIEWCZĘTA  i CHŁOPCY 100 m

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Weronika Stryjewska ŻUROMIN 1. Michał Rzemek ŻUROMIN
2. Paulina Pajączkowska ŻUROMIN 2. Adrian Nawrocki SIEMIĄTKOWO
3. Andżelika Ludwiczak SIEMIĄTKOWO 3. Szymon Sobiech LUTOCIN

DZIEWCZĘTA  i CHŁOPCY 200 m

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Weronika Stryjewska ŻUROMIN 1. Michał Spychalski ŻUROMIN
2. Andżelika Ludwiczak SIEMIĄTKOWO 2. Dawid Dreśliński ŻUROMIN
3. Paulina Pajączkowska ŻUROMIN 3. Dawid Krajewski ZIELUŃ

DZIEWCZĘTA  i CHŁOPCY 400 m

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Paulina Pajączkowska ŻUROMIN 1. Adrian Nawrocki SIEMIĄTKOWO
2. Andżelika Ludwiczak SIEMIĄTKOWO 2. Kacper Szeluga ŻUROMINA
3. Ewelina Sokołowska SIEMIĄTKOWO 3. Szymon Sobiech LUTOCIN

DZIEWCZĘTA  i CHŁOPCY 800 m

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Natalia Kosin LUTOCIN 1. Dawid Dreśliński ŻUROMIN
2. Paulina Kowalkowska SIEMIĄTKOWO 2. Igor Stawiski SIEMIĄTKOWO
3. Katarzyna Liszewska LUTOCIN 3. Dawid Krajewski ZIELUŃ

CHŁOPCY 1500 m

Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Bartłomiej Sadecki SIEMIĄTKOWO
 2. Łukasz Bonisławski SIEMIĄTKOWO
3. Dawid Krajewski ZIELUŃ

Skok w dal dziewcząt i Skok w dal  chłopców

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Paulina Pajączkowska ŻUROMIN 1. Bartosz Oleksiak LUTOCIN
2. Andżelika Ludwiczak SIEMIĄTKOWO 2. Adrian Nawrocki SIEMIĄTKOWO
3. Weronika Stryjewska ŻUROMIN 3. Rafał Sobotka ŻUROMIN

Skok wzwyż dziewcząt i Skok wzwyż chłopców

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Paulina Pajączkowska ŻUROMIN 1. Bartłomiej Sadecki SIEMIĄTKOWO
2. Marta Deorocka ZIELUŃ 2. Igor Stawiński SIEMIĄTKOWO
3. Natalia Kosin LUTOCIN 3. Michał Rzemek ŻUROMIN

Pchnięcie kulą dziewcząt i Pchnięcie kulą chłopców

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Lp. Imię i nazwisko Szkoła
1. Alicja Skowyrska LUTOCIN 1. Bartłomiej Karolewski LUTOCIN
2. Andżelika Ludwiczak SIEMIĄTKOWO 2. Dawid Łażewski LUTOCIN
3. Natalia Kosin LUTOCIN 3. Krystian Czapliński SIEMIĄTKOWO

Sztafety 4×100 dziewcząt i Sztafety 4×100 chłopcy

Lp. SZKOŁA Lp. SZKOŁA
1. ŻUROMIN 1. SIEMIĄTKOWO
2. SIEMIĄTKOWO 2. ŻUROMIN
3. LUTOCIN 3. LUTOCIN

Awans do zawodów rejonowych uzyskali zawodnicy z miejsc 1-3 w kategorii chłopców i dziewcząt. Za miejsca I-III uczestnicy  otrzymali  pamiątkowe medale.

Medale zostały zakupione z dotacji otrzymanej od powiatu żuromińskiego na powierzenie realizacji zadania pod nazwą: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, tytuł zadania: Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży.

DSC_0368 DSC_0362 DSC_0415 DSC_0412

KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU O MISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu   27  kwietnia 2016r. na boisku Orlik w Żurominie odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Żurominie. Uczestniczyły w nich cztery zespoły.

WYNIKI:

SP Syberia – SP Lutocin 0:1

SP Lutocin – SP nr1 Żuromin 05:0

SP nr1 Żuromin – SP Syberia 5:0

SP Syberia – SP Zieluń 0:2

SP nr1 Żuromin – SP Zieluń 1:2

SP Lutocin – SP Zieluń  0:4

Tabela końcowa:

  1. SP Zieluń 9 8:1
  2. SP nr1 Żuromin  6  11:2
  3. SP Lutocin 3 1:9
  4. SP Syberia 0 0:8

Awans do turnieju rejonowego uzyskał zespół z SP Zieluń. Za miejsca I-III uczestnicy  otrzymali  pamiątkowe puchary.

Puchary zostały zakupione z dotacji otrzymanej od powiatu żuromińskiego na powierzenie realizacji zadania pod nazwą: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, tytuł zadania : Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży.

IMG_8019

KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU O MISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ŻUROMIN 28.04.2016r.

W dniu   28  kwietnia 2016r. na boisku Orlik w Żurominie odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Żurominie. Uczestniczyły w nich pięć zespołów.

WYNIKI:

  • SP Syberia – SP Lutocin 1:1
  • SP Lutocin – SP Zieluń 0:1
  • SP nr1 Żuromin – SP Syberia 0:2
  • SP Syberia – SP Bieżuń 2:0
  • SP Zieluń – SP Bieżun 0:0
  • SP Lutocin – SP Bieżuń 2:1
  • SP nr1 Żuromin – SP Lutocin 0:0
  • SP Zieluń – SP Syberia 0:0
  • SP nr1 Żuromin – SP Zieluń 1:0
  • SP Bieżuń – SP nr1 Żuromin 3:1

Tabela końcowa:

  1. SP Syberia pkt. 8 5:1
  2. SP Zieluń pkt. 5 1:1
  3. SP Lutocin pkt. 5 3:3
  4. SP Bieżuń pkt. 4 4:5
  5. SP Nr1 Żuromin pkt 4 2:5

Awans do turnieju rejonowego uzyskał zespół z SP Syberia. Za miejsca I-III uczestnicy  otrzymali  pamiątkowe puchary.

Puchary zostały zakupione z dotacji otrzymanej od powiatu żuromińskiego na powierzenie realizacji zadania pod nazwą: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, tytuł zadania : Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży.

SP Syberia I m.

Zjazd Delegatów PSZS w Żurominie już 25.01.2016r. o godz. 13.30

cropped-logo-pszs.png

Zarząd PSZS w Żurominie zaprasza przedstawicieli klubów uczniowskich, nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich szkół oraz sympatyków z terenu powiatu żuromińskiego na Zjazd Delegatów PSZS w Żurominie w dniu 25 stycznia 2016r. o godzinie 13.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie.
Program Zjazdu

  1. Powitanie i sprawdzenie praworządności Zjazdu.
  2. Sprawozdanie z dwóch ostatnich lat działalności Związku.
  3. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z przeprowadzonych czynności kontrolnych.
  4. Przyjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium dotychczasowemu Zarządowi Związku
  5. Powołanie komisji skrutacyjnej do wyboru nowych władz
  6. Wybory władz Związku na nową kadencję 2016/2018
  7. Zakończenie obrad.

Przewodniczący PSZS w Żurominie

Jacek Kołodziejski

HALOWA PIŁKA NOŻNA !!!

TERMINY HALOWEJ PIŁKI NOZNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT SPG

 – hala

18.11.2015

Hala Żuromin

          A. Fodrowska
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW SPG – hala (awans 2 drużyny z powiatu) 20.12.2015

Hala Żuromin

A. Morawski

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT GIMNAZJÓW – hala

M. Kostrzewski

20.11.2015

Siemiątkowo g.9.00

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW GIMNAZJÓW – hala

B. Cimochowska
26.11.2015

Bieżuń g.9.00

TERMINY ZAWODÓW POWIATOWYCH I REJONOWYCH !!!

UWAWGA OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA SZKÓŁ NA STRONIE:

www.srs.szs.pl

Termin rejestracji upływa 15 października 2015r. Szkoły, które nie zarejestrują się w wyznaczonym terminie  nie będą mogły brać udziału w zawodach na żadnym szczeblu.

TERMINARZ ZAWODÓW REJONOWYCH I POWIATOWYCH W ZAKŁADCE PONIŻEJ:

PSZS-terminarz-2015 – kalendarz w załączeniu

W turniejach halowej piłki nożnej chłopców wszystkich typów szkół (SP, gimnazja, ZSP) prawo gry mają tylko zawodnicy niezrzeszeni. Oznacza to, że w turniejach nie mogą uczestniczyć zawodnicy tzw. klubowi zgłoszeni do rozgrywek na sezon 2015/2016

WALNE ZEBRANIE WE WTOREK 23 WRZEŚNIA !!!

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Żurominie informuje wszystkich członków oraz sympatyków Związku, że w dniu 05 października 2015r.(poniedziałek) o godz. 14.00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbędzie się zebranie. Cel spotkania:

  • zmiany w kalendarzu imprez
  • zmiany w sposobie rejestracji szkół do MIMS
  • sprawy różne

Obecność członków obowiązkowa !!!

Zarząd PSZS w  Żurominie

TERMINY I MIEJSCA ZAWODÓW REJON

TERMINY ZAWODÓW REJONOWYCH 
do końca marca 2015
SZKOŁY GIMNAZJALNE
13-mar Pt  GIM   DZ       R  PIŁKA RĘCZNA MŁAWA 9.30 HALA  
16-mar Pn  GIM   DZ       R  KOSZYKÓWKA STRZEGOWO 9.30    
17-mar Wt  GIM     CHL     R  PIŁKA RĘCZNA CIECHANÓW 9.30 G-4  
25-mar Śr  GIM     CHL     R  PIŁKA SIATKOWA ŻUROMIN 9.30 HALA  
31-mar Wt  GIM   DZ   CHL     R  BIEGI PRZEŁAJOWE CIECHANÓW 9.30 STADION  
                     
 SZKOŁY PODSTAWOWE 
                     
12-mar Cz  SP   DZ       R  MINI PIŁKA RĘCZNA SOCHOCIN 9.30    
20-mar Pt  SP     CHL     R  PIŁKA RĘCZNA BIEŻUŃ 9.30    
24-mar Wt  SP     CHL     R  PIŁKA SIATKOWA ŻUROMIN 9.30 SP-2  
26-mar Cz  SP   DZ       R  PIŁKA SIATKOWA MŁAWA 9.30 SP-7  
31-mar Wt  SP   DZ   CHL     R  BIEGI PRZEŁAJOWE CIECHANÓW 9.30 STADION  
                     
 SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 
                     
11-mar Śr  SPG     CHL     R  PIŁKA SIATKOWA ŻUROMIN 9.30 HALA  
18-mar Śr  SPG     CHL     R  KOSZYKÓWKA PUŁTUSK 9.30 G-1  
20-mar Pt  SPG   DZ       R  KOSZYKÓWKA PŁOŃSK 9.30 LO  
26-mar Cz  SPG   DZ       R  PIŁKA RĘCZNA MŁAWA 9.30 HALA  
31-mar Wt  SPG   DZ   CHL     R  BIEGI PRZEŁAJOWE CIECHANÓW 9.30 STADION